Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3

SEZON SPŁAWIKOWY ROZPOCZĘTY

W dniu dzisiejszym na zbiorniku w Sielcu rozegrane zostały zawody "Otwarcie sezonu". Pomimo brzydkiej pogody, na starcie zgłosiło się dwunastu zawodników. Zawody sędziował Prezes koła nr37 w Koprzywnicy Pan Janusz Botogowski. Walka o wygraną była bardzo zacięta i o poszczególnych miejscach decydowały pojedyńcze rybki. Klasą i kunsztem ultradelikatnego łowienia uklei wykazał się Łukasz Jach z koła nr.33 w Sandomierzu który wygrał zawody dzięki doskonale dobranej taktyce i konsekwencji w łowieniu drobnych uklei . Drugie miejsce zdobył kolega Marek Słowikowski z koła nr36 w Sandomierzu, a miejsce trzecie przypadło koledze Grzegorzowi Gawrońskiemu z koła nr37 w Koprzywnicy. Największą rybę zawodów złowił kolega Michał Chara z koła nr33. Był nią karaś srebrzysty  860g. który prawie porwał szczęśliwemu łowcy wędziskoSmile . Choć ryby brały słabo,  zawody przebiegły w  sympatycznej atmosferze. Do następnych zawodów Panowie!!!!

Klasyfikacja:

1. Łukasz Jach-1060 pkt.

2. Marek Słowikowski-900 pkt.

3. Grzegorz Gawroński-880 pkt.

4. Michał Chara-860 pkt.

5. Rafał Świerkula-840 pkt.

6. Leszek Stylski-760 pkt.

Zdjęcia można oglądać w zakładce więcej.

 

 

Więcej…

Sprzątanie Atramentówki

W dniu dzisiejszym przeprowadzona została akcja sprzątania Atramentówki. W sprzątaniu udział wzieła liczna grupa wędkarzy z naszego osiedla. Do dyspozycji mieliśmy lódź, dostarczoną przez zakład PBW (serdeczne podziękowania), którą w czasie akcji dowodził i znakomicie sterował kolega Maciej. Z wody wyciągano butelki, puszki, stary fotel, krzesła, stoły, elementy starych konstrukcji, a nawet ogromną oponę (dzięki poświęceniu Kaktusa i Jacka). Przycięte zostały stare gałęzie i trzciny, które następnie były palone. W akcji pomogła nam Spółdzielnia Mieszkaniowa, oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sandomierzu. Po trudach sprzątania kiełbaska i kaszanka z grila smakowała wybornie, choć niektórym stawała w gardle (pozdrowienia dla Piotra). Akcja była kolejnym krokiem w celu zwrócenia uwagi na konieczność rewitalizacji tego akwenu, który mógłby stać się doskonałym miejscem do wypoczynku na łonie natury dla miejscowej społeczności.

Więcej…

Zapraszamy na zawody!!!

W dniu 15.04.2012r. (niedziela) odbędą się zawody wędkarskie "Rozpoczęcie sezonu". Zawody rozegrane zostaną w jednej czterogodzinnej turze (od godz.8.00 do godz. 12.00) na zbiorniku w Sielcu (przy wale). Zbiórka zawodników na miejscu rozgrywania zawodów o godz. 7.00. Koszt udziału w zawodach 20 zł.

ZAPRASZAMY!!!!!!!!

Wesołych Świąt


Wesołych Świąt Wielkanocnych

wszystkim wędkarzom, życzy

Zarząd Koła nr33

Wielkie Sprzątanie Atramentówki


W dniu 14.04.2012r. (sobota) Koło Wędkarskie nr33 oraz Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego „Sandomierz” organizują społeczną akcję polegającą na sprzątaniu zbiornika wodnego „Atramentówka”. Zapraszamy wszystkich ,którym zależy na czystości naszego otoczenia, do wzięcia udziału w akcji. W miarę możliwości prosimy o zabranie grabi, sekatorów, siekier, itp. Zbiórka o godz. 9.00 przy kinie „Milenium”. Po zakończeniu sprzątania ognisko i pieczenie kiełbasek.

Więcej artykułów…