Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3

Podsumowanie roku

Pierwszy rok działalności Naszego Koła właśnie mija. Początki jak zwykle są trudne, ale nasi wędkarze stanęli na wysokości zadania, i z dumą można powiedzieć, iż był to rok (a właściwie 5 miesięcy) bardzo udany.

Rozegrane zostały cztery razy zawody wędkarskie, z których poniżej znajduje się krótkie podsumowanie. Na mocy uchwały zarządu naszego Koła, podjęta została współpraca z Kołem nr.36 w Koprzywnicy, wspólnymi siłami przeprowadziliśmy remont naszej siedziby przy ul. Baczyńskiego, w nasze szeregi przyjęci zostali kolejni członkowie. Nie brakowało również chwil, o których jak najszybciej chcielibyśmy zapomnieć, jak chociażby lipcowa nawałnica, po której zalana została część Sandomierza (głównie po prawej stronie miasta), odnotowane zostały liczne osunięcia ziemi.

Miejmy nadzieje, że przyszły rok, będzie obfitował w same pozytywne chwile, czego wszystkim kolegom "po kiju" życzę.

Podsumowywując rozegrane zawody, podkreślić należy to iż wszystkie przebiegły bezpiecznie, w znakomitej atmosferze, oraz w duchu sportowej rywalizacji.

Pierwsze zawody rozegrane zostały na zbiorniku "Przystanek Stawy". Były to zawody nocne, zawodnicy złowili prawie 100kg. ryb. Oto zwycięzcy zawodów:

Miejsce:

1. Tomasz Praga

2. Karol Niewiadomski

3. Rafał Świerkula

Największą rybą był karp 7,5 kg. złowiony przez kol. Macieja Zbydniewskiego.

W dniu 25 września, zorganizowaliśmy zawody towarzyskie wspólnie z Kołem w Koprzywnicy na miejscowym zalewie . Sędzią głównym zawodów był Pan Janusz Botogowski - Prezes Koła nr. 36 w Koprzywnicy, a puchar za największą rybę ufundował V-ce przewodniczący Rady Miasta Sandomierz Pan Andrzej Bolewski.

Kolejne zawody zorganizowane zostały dnia 15.10.2011r. na zbiorniku "Atramentówka". Były to zawody dla najmłodszych adeptów wędkarstwa. W zorganizowaniu zawodów pomógł nam Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, oraz Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Tarnobrzegu. Pomimo kiepskiej pogody, zaskoczyła nas znakomita frekwencja (prawie trzydzieścioro dzieci). Sędzią głównym był Pan Janusz Botogowski, który sprawnie i bezpiecznie poprowadził zawody od strony technicznej. Wszyscy startujący otrzymali upominki, a zwycięzcy okazałe puchary. Zawody zakończyły się piknikiem rodzinnym.

Ostatnie zawody zorganizowane zostały w dyscyplinie spinningowej i rozegrane zostały na rzece Wiśle.

Zapraszam do naszej galerii, gdzie oglądać można zdjęcia z zawodów!!!

!

Start Naszej strony!

Poniżej logo Naszego koła :-)

 

Serdecznie zapraszamy do rejestracji na forum :-)