Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3

Promocja dla młodzieży

Zarząd koła informuje, iż trwa promocja dla dzieci i młodzieży do 16-tego roku życia, którzy chcieliby uzyskać kartę wędkarską. Karzdy wstępujący w nasze szeregi młody wędkarz, za kartę wędkarską zapłaci jedyne 16 zł.!!!. Wszystkich chętnych zapraszamy do naszego biura, mieszczącego się w budynku Spółdzielni, przy ulicy Baczyńskiego . Biuro czynne jest w karzdy wtorek i czwartek w godzinach

od 18.00 do 20.00. Nie przegap okazji, wstąp w szeregi KOŁA NR.33!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZAWODY PODLODOWE RELACJA

W dniu 12.02.2012 r. odbyły się otwarte zawody podlodowe zorganizowane przez nasze koło. Zawodników przywitała piękna, ale bardzo mroźna aura. Rano przed zbiórką było -22*C, lecz było słonecznie i bezwietrznie. Łowiono głównie drobne płocie i okonie. Zwycięstwem mógł się cieszyć Grzegorz Gawroński z koła nr37 w Koprzywnicy który uzyskał wynik 1400pkt. Drugie miejsce zdobył  Marcin Pietrzyk , który uległ bardzo nieznacznie zwycieżcy, zdobywając 1320pkt. Trzecie miejsce przypadło Rafałowi Świerkuli z koła nr.33 w Sandomierzu, który zdobył 220pkt. Uczestnicy walczyli o prawo reprezentowania naszego koła w mistrzostwach okręgu, które to mistrzostwa odbędą się w dniu 19.02.2012r. na zbiorniku Nowa Dęba. Zawody sprawnie poprowadziła komisja sędziowska pod przewodnictwem Pana Janusza Botogowskiego. Ciepły posiłek, oraz gorąca kawa i herbata, rozgrzała wszystkich po trudach wędkowania. Wszystkim uczestnikom zawodów dziękujemy, a zwyciężcom gratulujemy!!!!

 

ZAWODY PODLODOWE

W dniu 12.02.2012r. na Zalewie w Koprzywnicy odbędą się OTWARTE PODLODOWE ZAWODY WĘDKARSKIE, których organizatorem jest nasze koło. Zawody odbędą się w jednej trzygodzinnej turze. Po zawodach przewidziany jest ciepły posiłek, koszt udziału w zawodach wynosi 20 zł. płatne przed zawodami. Zbiórka zawodników przy zalewie o godzinie 8.00.  Najlepszy zawodnik naszego koła, uzyska prawo reprezentowania koła, na zawodach o mistrzostwo okręgu PZW w Tarnobrzegu, które to zawody rozegrane zostaną w dniu 19.02.2012 r. na Zalewie w Nowej Dębie. ZAPRASZAMY!!!!!

Walne zebranie

W dniu 14.01.2012 r. w budynku SBM "Sandomierz", odbyło się Walne Zebranie członków naszego koła. Podczas zebrania przyjęto protokoły z pracy Zarządu, oraz Komisji Rewizyjnej. Przedstawiony został budżet, oraz plan działania na rok 2012. Podjęto również kilka uchwał, w tym o zredukowaniu liczby członków Zarządu z 9 do 7 osób. Kilku członków zarządu zrezygnowało z pełnionych funkcji. W ich miejsce powołano dwóch nowych są to: Pan Jacek Grazda, będący do tej pory członkiem Komisji Rewizyjnej, oraz Pan Bogusław Jarosz. Na miejsce Pana Jacka Grazdy w Komisji Rewizyjnej wybrano Pana Michała Sobieraja. Byłym członkom Zarządu dziękujemy za pracę, a nowym gratulujemy, i życzymy owocnej pracy na rzecz Naszego Koła. Gościem zebrania był Pan Janusz Botogowski, Prezes Koła nr 37 w Koprzywnicy.

 

Podsumowanie roku

Pierwszy rok działalności Naszego Koła właśnie mija. Początki jak zwykle są trudne, ale nasi wędkarze stanęli na wysokości zadania, i z dumą można powiedzieć, iż był to rok (a właściwie 5 miesięcy) bardzo udany.

Rozegrane zostały cztery razy zawody wędkarskie, z których poniżej znajduje się krótkie podsumowanie. Na mocy uchwały zarządu naszego Koła, podjęta została współpraca z Kołem nr.36 w Koprzywnicy, wspólnymi siłami przeprowadziliśmy remont naszej siedziby przy ul. Baczyńskiego, w nasze szeregi przyjęci zostali kolejni członkowie. Nie brakowało również chwil, o których jak najszybciej chcielibyśmy zapomnieć, jak chociażby lipcowa nawałnica, po której zalana została część Sandomierza (głównie po prawej stronie miasta), odnotowane zostały liczne osunięcia ziemi.

Miejmy nadzieje, że przyszły rok, będzie obfitował w same pozytywne chwile, czego wszystkim kolegom "po kiju" życzę.

Podsumowywując rozegrane zawody, podkreślić należy to iż wszystkie przebiegły bezpiecznie, w znakomitej atmosferze, oraz w duchu sportowej rywalizacji.

Pierwsze zawody rozegrane zostały na zbiorniku "Przystanek Stawy". Były to zawody nocne, zawodnicy złowili prawie 100kg. ryb. Oto zwycięzcy zawodów:

Miejsce:

1. Tomasz Praga

2. Karol Niewiadomski

3. Rafał Świerkula

Największą rybą był karp 7,5 kg. złowiony przez kol. Macieja Zbydniewskiego.

W dniu 25 września, zorganizowaliśmy zawody towarzyskie wspólnie z Kołem w Koprzywnicy na miejscowym zalewie . Sędzią głównym zawodów był Pan Janusz Botogowski - Prezes Koła nr. 36 w Koprzywnicy, a puchar za największą rybę ufundował V-ce przewodniczący Rady Miasta Sandomierz Pan Andrzej Bolewski.

Kolejne zawody zorganizowane zostały dnia 15.10.2011r. na zbiorniku "Atramentówka". Były to zawody dla najmłodszych adeptów wędkarstwa. W zorganizowaniu zawodów pomógł nam Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, oraz Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Tarnobrzegu. Pomimo kiepskiej pogody, zaskoczyła nas znakomita frekwencja (prawie trzydzieścioro dzieci). Sędzią głównym był Pan Janusz Botogowski, który sprawnie i bezpiecznie poprowadził zawody od strony technicznej. Wszyscy startujący otrzymali upominki, a zwycięzcy okazałe puchary. Zawody zakończyły się piknikiem rodzinnym.

Ostatnie zawody zorganizowane zostały w dyscyplinie spinningowej i rozegrane zostały na rzece Wiśle.

Zapraszam do naszej galerii, gdzie oglądać można zdjęcia z zawodów!!!

!

Więcej artykułów…