Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3

Wędkarski Dzień Dziecka

W sobotę 04.05.2016 r. odbyły się zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka, zorganizowane przez nasze koło. Było wszystko co trzeba do dobrej zabawy: była pogoda były ryby i było to co najważniejsze - uśmiech najmłodszych wędkarzy. Wśród przybyłych na to wydarzenie byli: Burmistrz Sandomierza Marek Bronkowski, Prezes SBM Sandomierz Andrzej Bolewski, Prezes i członkowie zarządu naszego koła. Wśród wielu upominków ufundowanych przez lokalne firmy, był sprzęt wędkarski ufundowany przez Fundację Wspierania Wędkarstwa "JAXON" oraz sklep wędkarski Dariusz Wójcika (mieszczący się na ulicy Krakowskiej w Sandomierzu). Dla wszystkich startujących były kupony do lodziarni Roberta Kalinki, mieszczącej się na "Małym Rynku" w Sandomierzu. Sponsorami i współorganizatorami tej imprezy byli:
1.Urząd Miasta Sandomierz
2. Okręg PZW w Tarnobrzegu
3.MOSIR Sandomierz
4.Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego "Sandomierz"
5. Fundacja Wspierania Wędkarstwa JAXON
6. MAK Renata i Andrzej Szmid
7. "Roma" - Janusz Goraj
8. Sklep Wędkarski LOZKO FISCHING- Dariusz Wójcik
9. Lodziarnia Robert Kalinka
Wszystkim sponsorom w imieniu wędkujących dzieciaków wieeeeelkie DZIĘKUJEMY!!!!!!! - Zarząd i działacze KOŁA PZW nr33 w Sandomierzu.

Spławikowe Mistrzostwa Koła 2016.

Polski Związek Wędkarski

Koło nr 33 w Sandomierzu

Organizuje dnia 28-05-2016r.

Na Atramentówce

Spławikowe Mistrzostwa koła

W kategorii  junior

Członkowie koła 33

Zbiórka zawodników o godz. 8:00

Zawody jednoturowe- tura 3 godz.

W dniu 29-05-2016 r. w kategorii senior

Zbiórka o godzinie 7:00-tura 4 godz.

Składka stanowiąca udział w kosztach organizacji zawodów 10 zł (seniorzy).

ZAPRASZAMY!

Edukacyjne stoisko wędkarskie, podczas pikniku

W dniu dzisiejszym, członkowie naszego koła wędkarskiego w osobach: Marcin Świerkula, Andrzej Trębicki, Bogusław Jarosz oraz Krzysztof Nasternak, uczestniczyli w przygotowaniu stoiska edukacyjnego podczas pikniku, który był integralną częścią Marszu dla Życia i Rodziny, organizowanego przez Katolickie Centrum Pomocy Rodzinie w Sandomierzu. Dużą atrakcją pikniku, okazał się konkurs plastyczny dla najmłodszych o tematyce wędkarskiej. Do konkursu zgłosiło się 28 dziewcząt i chłopców, którzy malowali swe dzieła przy pomocy kredek, kredek świecowych oraz ołówków. Każdy uczestnik otrzymał upominek, a laureatka którą wyłoniła komisja konkursowa szczupaka - poduszkę ufundowanego przez nasze koło wędkarskie.

Dyżury skarbnika koła w maju

Dyżury skarbnika koła w miesiącu maju:

5 Maj - od godz. 18.00 do godz. 20.00

9 Maj - od godz. 18.00 do godz. 20.00

Grand Prix Młodzieży 2016

Pierwsze zawody z cyklu Grand Prix Młodzieży 2016 za nami. Pogoda w dniu zawodów nie zachęcała do połowu ryb. Było deszczowo, zimno i wietrznie. Pomimo tego do rywalizacji zgłosiło się 12 zawodników i zawodniczek. Ryby żerowały słabo, pomimo tego, udało się złowić kilka karpików, karasi oraz płoci i wzdręg. Pierwsze miejsce w zawodach wywalczył Damian Nasternak, drugie miejsce zajęła Klaudia Korol, trzeci był Adrian Kozieja. Wszyscy startujący otrzymali czapeczki z logo koła ufundowane przez nasze koło, natomiast puchar i upominki dla pierwszej trójki ufundował patronujący imprezie Burmistrz Sandomierza Marek Bronkowski. W zawodach uczestniczyło 12 zawodników i zawodniczek. W najbliższym czasie opublikowane zostanie więcej zdjęć, oraz tabela z klasyfikacją Grand Prix.

Więcej artykułów…