Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3

Grand Prix Młodzieży

W dniu 04-09-2016, odbyły się kolejne po wakacyjnej przerwie zawody z cyklu Grand Prix Młodzieży. Zawodom towarzyszyła piękna, słoneczna pogoda i całkiem znośne żerowanie ryb. Co prawda nie było okazów, ale każdy zawodnik mógł pochwalić się rybą. Zawody wygrał Wiktor Małuszyński, drugie miejsce zajął Adriam Kozieja, na trzecim miejscu uplasował się Rafał Nasternak. Zwycięscy i laureatom kolejnych miejsc GRATULUJEMY!!!

Spinningowe Mistrzostwa Koła 2016

Zawody o Puchar ZUWMIR

Zawody nocne zorganizowane przez nasze koło na rzece Wiśle za nami. Zmagania kończyły się w strugach deszczu, pomimo tego wszyscy dotrzymali do końca, a wyniki połowów nie były najgorsze. Indywidualnie zwyciężył Grzegorz Chciuk z wynikiem 26, 550 kg, dla którego to kolejne zwycięstwo w zawodach wędkarskich w tym roku. Drugi był jego kolega z drużyny Piotr Sapielak a trzeci Marcin Świerkula. Największą rybą zawodów był leszcz o wadze 1995 g. złowiony przez Michała Sala. Zawody wzorowo przeprowadziła dwójka sędziowska w składzie: Daniel Chmielewski, Rafał Jakus. Poniżej przedstawiamy szczegółowe zestawienie wyników:


Zapraszamy na nocne zawody

Regulamin Zawodów:

Zawody odbędą się w dniu 15/16.07.2016 rok. W zawodach mogą uczestniczyć dwuosobowe drużyny, w których osoby poniżej 16-go roku życia będą pod opieką prawnego opiekuna. Zawodnicy muszą posiadać kartę wędkarską, opłacone składki upoważniające do wędkowania i odrębne siatki do przetrzymywania ryb zgodnie RAPR.  . Drużynie mogą towarzyszyć inne osoby nie biorące udziału w zawodach (trener, kierownik drużyny, kierowca). Dokonanie wpłaty jest potwierdzeniem zapoznania się i zaakceptowania regulaminu zawodów. Koszt udziału w zawodach wynosi 50 zł od osoby / 100 zł od drużyny,/20 zł od osoby towarzyszącej/.

ZASADY WĘDKOWANIA:

Zawody odbędą się na rzece Wiśle (za hutą szła) w jednej 17-to godzinnej turze. Stanowisko drużyny obejmować będzie tamę, oraz połowę międzytamia w górę i w dół rzeki. W uzasadnionych przypadkach stanowisko może zostać odpowiednio zwiększone lub zmniejszone. Na stanowisko mogą wejść sędziowie i organizatorzy. Dozwolone jest wędkowanie na dwie wędki metodą spławikową i gruntową. Organizator nie określa ilości zastosowanej przynęty. Ryby należy przechowywać w stanie żywym. Ważenie ryb odbędzie się po zakończonym wędkowaniu, w uzasadnionym przypadku zważenie ryby lub ryb może być dokonane w trakcie trwania zawodów. Wędkowanie odbywać się będzie zgodnie z RAPR, ale minimalny wymiar ryby zgłoszonej do wagi powinien wynosić 20 cm. Sędzia główny za niewłaściwe zachowanie zawodnika, może dokonać dyskwalifikacji indywidualnej lub drużynowej.

  • ZASADY PUNKTACJI:

Zawody rozegrane będą w klasyfikacji drużynowej i indywidualnej na żywej rybie. Klasyfikacja indywidualna – suma wagi złowionych ryb przez zawodnika. Klasyfikacja drużynowa – suma punktów (zajętych miejsc) członków drużyny (w przypadku tej samej liczby punktów, suma wagi złowionych ryb przez drużynę). Klasyfikacja na największą rybę – waga ryby złowionej i zgłoszonej przez zawodnika.

NAGRODY:

Pula na nagrody uzależniona jest od liczby zgłoszonych do udziału drużyn.

-W klasyfikacji drużynowej - puchary za 3 pierwsze miejsca.

-W klasyfikacji indywidualnej - 6 pierwszych miejsc nagrody rzeczowe.

-Nagroda za największą rybę.

-Nagroda losowana z pośród wszystkich uczestników.

 

 

Terminarz zawodów:

15.07.2016

Godz. 15.00-15.30 Zbiórka zawodników za hutą szkła przy kanale HSO w rejonie tzw. "stłuczki" ( na potrzeby zawodów otwarty będzie szlaban na drodze asfaltowej, wzdłuż wału wiślanego).

Godz. 15.30-16.00 Losowanie stanowisk, wydanie prowiantu.

Godz. 16.00-16.15 Dojazd na stanowiska.

Godz. 17.00 Sygnał "wolno łowić"

16.07.2016

Godz. 10.00 Koniec Wędkowania.

 

Zgłoszenia i wpłaty należy dokonywać po uzgodnieniu telefonicznym do dnia 10.07.2016r pod nr. telefonu: 796 312 126

z opisem:

Zawody nocne / nazwa drużyny oraz skład.Zawody o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta

Zapraszamy na zawody Grand Prix Młodzieży o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Sandomierz. Zawody odbędą się w dniu 25.06.2016 r. (sobota) na zbiorniku "Atramentówka". Zbiórka zawodników o godz. 08.00, wędkowanie  od godz. 09.00 do godz. 12.00. Dla najlepszych przewidziane są puchary i upominki.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Więcej artykułów…