Witamy na naszej stronie
Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3

Spinningowe zakończenie sezonu 2016

Zapraszamy na zawody wędkarskie, zakończenia sezonu w naszym kole. Zawody odbędą się na Wiśle za hutą, w dniu 16-10-2016 r. w jednej 5-cio godzinnej turze. Zbiórka o godz. 08.00 przy kanale hutniczym, w rejonie "stłuczki". Wpisowe 10zł. ZAPRASZMY!!!

Zakończenie Grand Prix Młodzieży 2016

Zapraszamy na ostatnie w tym roku zawody z cyklu Grand Prix Młodzieży. Zawody odbędą się w dniu 17.09.2016 rok, na zbiorniku "Atramentówka". Zbiórka o godz. 08.00 rozegrana zostanie jedna 3 godzinna tura. Dozwolone metody: spławik i grunt na dwie wędki. Po zawodach zostaną wręczone nagrody dla zdobywców pierwszych trzech miejsc (kołowrotki), oraz upominki dla wszystkich biorących udział w cyklu zawodów Grand Prix w 2016 roku. Zapraszamy!

Grand Prix Młodzieży

W dniu 04-09-2016, odbyły się kolejne po wakacyjnej przerwie zawody z cyklu Grand Prix Młodzieży. Zawodom towarzyszyła piękna, słoneczna pogoda i całkiem znośne żerowanie ryb. Co prawda nie było okazów, ale każdy zawodnik mógł pochwalić się rybą. Zawody wygrał Wiktor Małuszyński, drugie miejsce zajął Adriam Kozieja, na trzecim miejscu uplasował się Rafał Nasternak. Zwycięscy i laureatom kolejnych miejsc GRATULUJEMY!!!

Spinningowe Mistrzostwa Koła 2016

Zawody o Puchar ZUWMIR

Zawody nocne zorganizowane przez nasze koło na rzece Wiśle za nami. Zmagania kończyły się w strugach deszczu, pomimo tego wszyscy dotrzymali do końca, a wyniki połowów nie były najgorsze. Indywidualnie zwyciężył Grzegorz Chciuk z wynikiem 26, 550 kg, dla którego to kolejne zwycięstwo w zawodach wędkarskich w tym roku. Drugi był jego kolega z drużyny Piotr Sapielak a trzeci Marcin Świerkula. Największą rybą zawodów był leszcz o wadze 1995 g. złowiony przez Michała Sala. Zawody wzorowo przeprowadziła dwójka sędziowska w składzie: Daniel Chmielewski, Rafał Jakus. Poniżej przedstawiamy szczegółowe zestawienie wyników:


Więcej artykułów…