Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3

Spinningowe Mistrzostwa Koła 2015

W dniu 30.08.2015r odbyły się spinningowe mistrzostwa naszego koła. W klasyfikacji seniorów zapunktowało dwóch zawodników, pierwsze miejsce z wynikiem 300 Punktów zdobył Andrzej Trębicki. Drugi z wynikiem 200 Punktów był Piotr Mróz. W klasyfikacji Juniorów tytuł Mistrza Koła 2015 uzyskał Maciej Rodzeń (160 Pkt), drugi był Kamil Kalinka (70 pkt), a trzeci Kamil Korol (70 PKT). Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!!

Więcej…

Zawody Nocne o Puchar Zakładu Usług Wodno Melioracyjnych i Rekultywacji

11/12 lipca 2015 odbyły się nocne zawody wędkarskie o puchar Zakładu Usług Wodno Melioracyjnych i Rekultywacji w Sandomierzu. Choć brań było mało, to dopisały humory co w tego typu rywalizacji jest najważniejsze. Zawody wygrała ekipa Łukaszów - Łukasz Gondek, Łukasz Hammer. Drugie miejsce zajęli Piotr Mróz i Krzysztof Nasternak, a trzecie Łukasz Teter i Adam Teter. Indywidualnie pierwsza szóstka przedstawiała się następująco: 1. Piotr Mróz 2. Łukasz Gądek 3. Adam Teter 4. Daniel Chmielewski 5. Łukasz Hammer 6. Dariusz Gołębiowski. Zawodnicy którzy zajęli pierwsze sześć miejsc otrzymali nagrody rzeczowe, a pierwsze trzy drużyny puchary. Dodatkowo z pośród wszystkich zawodników rozlosowana została nagroda niespodzianka, w postaci parasola wędkarskiego, którą wylosował Łukasz Wryk. Podziękowania dla komisji sędziowskiej w składzie : Andrzej Trębicki, Marcin Świerkula, Rafał Jakus za sprawne i bezpieczne przeprowadzenie zawodów. Serdeczne gratulacje za sportową walkę i do zobaczenia 19 września!

Więcej…

Grand Prix Młodzieży

Zapraszamy na kolejne zawody z cyklu Grand Prix Młodzieży. Zbiórka zawodników w dniu 13.06.2015r (sobota) o godz. 08.00 nad Kanałem Portowym HSO. Dozwolone wędkawanie na jedną wędkę spławikową lub gruntową. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!

XVI Maraton Wędkarski o Puchar PZW Roztocze i Redakcji Wiadomości Wędkarskich

W  dniach 6-7 czerwca na zbiorniku Nielisz koło Zamościa, odbyły się jedne z największych zawodów wędkarskich w naszym kraju - XVI Maraton Wędkarski o Puchar PZW Roztocze i Redakcji Wiadomości Wędkarskich. Z zawodach uczestniczyło 70 drużyn (3 osobowych) z całego kraju, w tym dwie drużyny reprezentujące nasze koło wędkarskie, w składach: Sandomierz nr. 33 - I Daniel Chmielewski, Rafał Kołodziej, Mariusz Korol oraz Sandomierz nr. 33 II - Marcin Świerkula, Dawid Rybacki, Łukasz Jach. Ekipa w składzie: Marcin Świerkula, Dawid Rybacki, Łukasz Jach zajęła bardzo dobre 3 miejsce, łowiąc podczas 24 godzin prawie 93 kilo ryb. Indywidualnie wśród 210 startujących, 5 miejsce przypadło Marcinowi Świerkuli, 9 był Łukasz Jach a 22 Dawid Rybacki. Druga z naszych ekip nie miała szczęścia w losowaniu, i ostatecznie uplasowała się na 51 miejscu. Relacja z zawodów, oraz wyniki znajdują się na stronie http://www.pzw.org.pl/56/

 

Dzień Dziecka z PZW

Przy pięknej słonecznej pogodzie, odbyły się organizowane każdego roku zawody wędkarskie z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Imprezę objął patronatem Burmistrz Sandomierza Marek Bronkowski, który zaszczycił uczestników osobistym przybyciem i wręczeniem wszystkim uczestnikom upominków i słodyczy ufundowanych przez licznych sponsorów którymi byli: Urząd Miasta Sandomierza, Okręg PZW w Tarnobrzegu, Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego "Sandomierz", Sklep Wędkarski "Lozko Fishing-Trabucco", Pizzeria "Alternatywa", Lodziarnia  Roberta Kalinki "Na małym rynku", oraz oczywiście nasze koło wędkarskie. Ryby tego dnia nie brały zbyt dobrze, pomimo tego udało się złowić kilka ładnych okazów. Największą  złowioną tego dnia rybą był karp o wadze ponad 2 kg. złowiony przez Wiktorię Bidas, dla której była to "ryba życia". Po zakończeniu zawodów i życzeniach złożonych przez Prezesa Koła wszystkim dzieciom z okazji ich święta, przyszedł czas na podziękowania dla działaczy naszego koła za wkład i poświęcenie w popularyzację wędkarstwa wśród najmłodszych, które złożył Burmistrz Bronkowski, wręczając upominki zasłużonym działaczom  Koła PZW nr33 w Sandomierzu: Andrzejowi Trębickiemu, Piotrowi Mrozowi, Danielowi Chmielewskiemu, Bogusławowi Jaroszowi, Łukaszowi Tetrowi, Jackowi Bryle, Marcinowi Świerkuli.

Więcej artykułów…